Archiwum wiadomości firmowe


Przeszkoliliśmy pracowników działu kreatywnego firmy Doradztwo Mediowe Sp.z o.o. która na rynku reklamowym reprezentuje Agorę. Dziękujemy za efektywnie spędzony czas na dyskusjach i ćwiczeniach z zakresu emarketingu.

/ Na podstawie materiałów oraz dyskusji wynikłej na szkoleniach w zakresie strategii rozwoju powstał kolejny wpis na blogu agencji z grupy reklamowej AdAlliance Rynek doznań strageria marketingu produktu Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca nie jesteśmy w stanie przytoczyć wszystkich poruszonych wątków. Zapraszamy mimo tego do artykułu o koncepcji rynków, która jest ciekawa sama w sobie.

/ Jak ważna jest sprzeaż w internecie nie trzeba nikogo przekonywać. Zapraszamy do kolejnej publikacji naszych trenerów Długi ogon i sprzedaż w sklepie internetowym.

/ Trzy dni szkolenia z e-marketingu w Zakopanem, z udziałem 12 osobowej aktywnej drużyny, a po ciężkiej pracy emocje sportowe – tak przebiegało nasze ostatnie szkolenie. Wszyscy myślę zadowoleni z wyników pracy jak i tych sportowych wróciliśmy do pracy. Uczestnikom dziękuję i tak jak ustaliliśmy zapraszam dalej do kontaktu i konsultacji.

/ W centrum Warszawy w Centrum Zielna odbyło się kolejne szkolenie e-marketng, TRENDY. Uczestnikom dziękujemy za obecność i zaangażowanie.

/ Przeprowadziliśmy kolejne szkolenie marketing internetowytym razem dla Uniwersytetu Ekonomicznego. Dyskusje podczas warsztatu oraz kreatywność grupy szkoleniowej pokazują, że również duże tradycyjne instytucje mogą znależć efektywne narzędzia marketingu internetowego. Dziękujemy za zaproszenie do prowadzenia warsztatu.

Sun Solutions referencje
/ Dziękujemy za kolejny rok współpracy z firmą AN.KA Dystrybucja w zakresie organizacji szkoleń oraz doradztwa.
Sun SolutionsSun Solutions Sun SolutionsSun Solutions